Gwardia - Iskra 2:1 w sparingu

Od wygranej nad czwartoligową Iskrą Białogard rozpoczęli gry kontrolne piłkarze Gwardii Koszalin.

Trzecioligowcy zwyciężyli 2:1 (1:1), chociaż to zespół z Białogardu objął prowadzenie za sprawą Jakuba Derenia. Jeszcze w pierwszej połowie do wyrównania doprowadził Mateusz Kołodziejski, który jesienią grał w drugoligowej Kotwicy Kołobrzeg. Asystę zaliczył Robert Ziętarski, jesienią gracz Nadwiślana Góra (II liga). Obaj w przeszłości grali również w Bałtyku Koszalin.

Wynik ustalił w drugiej połowie Mateusz Bień z rzutu karnego. Obok Kołodziejskiego i Ziętarskiego w składzie Gwardii zobaczyć też można było m.in. Marka Zdanowicza (ostatnio Rasel Dygowo) i Leszka Pazdura (Astra Ustronie Morskie).