Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia 2:3 [wideo]

Piłkarze Gwardii Koszalin ulegli na swoim boisku Bałtykowi Gdynia 2:3
Piłkarze Gwardii Koszalin ulegli na swoim boisku Bałtykowi Gdynia 2:3 Dawid Jaśkiewicz
Od porażki rozpoczęli wiosenne zmagania w Bałtyckiej trzeciej lidze piłkarze Gwardii Koszalin.

Pojedynek rozpoczął się jednak po myśli gwardzistów, którzy objęli prowadzenie po dwudziestu trzech minutach gry. Po dośrodkowaniu Norberta Dondery, głową piłkę do siatki skierował Przemysław Brzeziański. Cztery minuty później goście doprowadzili do remisu. Z rzutu karnego nie pomylił się Wojciech Zyska.

W 50 minucie gdynianie strzelili drugiego gola. Dośrodkowanie byłego gracza koszalińskiego klubu – Jakuba Zejglica, na gola zamienił Piotr Karasiński. Dwadzieścia minut później przewaga zespołu z Trójmiasta sięgnęła dwóch trafień. Szybką kontrę celnym strzałem wykończył Dominik Klecha. Pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry, po akcji Przemysława Brzeziańskiego kontaktową bramkę zdobył Robert Ziętarski. Tuż przed końcowym gwizdkiem bliski doprowadzenia do remisu był Bartłomiej Oleszczuk. Po jego strzale głową znakomitą interwencją popisał się Marcin Matysiak.

Gwardia Koszalin – Bałtyk Gdynia 2:3 (1:1)