Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 1:2 [ZDJĘCIA]

red
W piłkarskich derbach Koszalina rozegranych na stadionie przy ulicy Fałata, Gwardia uległa Bałtykowi 1:2.Podobnie jak w jesiennym pojedynku obu drużyn, również i tym razem losy meczu rozstrzygnęły się w ostatnich minutach spotkania. Bałtyk objął prowadzenie w 11. minucie po golu Łukasza Włodarczyka. W 64. minucie po strzale z rzutu karnego wyrównał Dominik Drzewiecki. W 88. minucie rezultat ustalił Bartłomiej Putno.Zobacz także Magazyn Sportowy GK24 (18.03)
W piłkarskich derbach Koszalina rozegranych na stadionie przy ulicy Fałata, Gwardia uległa Bałtykowi 1:2.