Gwardia Koszalin juniorzy starsi - Sława Sławno 2:1 [ZDJĘCIA]

red
W meczu sparingowym rozegranym na koszalińskim euroboisku, juniorzy starsi Gwardii Koszalin ograli występującą w klasie okręgowej Sławę Sławno 2:1 (0:0).

Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły w drugiej połowie. Najpierw gola dla juniorów starszych Gwardii strzelił Dawid Paluszkiewicz, a kilka minut później do remisu doprowadził Przemysław Komorowski.

W doliczonym czasie gry bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego strzelił Mateusz Wojcieszak.

Po zaciętym, rozgrywanym przy pustych trybunach meczu, Gwardia Koszalin przełamała się po trzech z rzędu porażkach, pokonując wyżej notowanego przeciwnika w meczu w ramach 15. kolejki rozgrywek.

III liga: Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew 2:1 [ZDJĘCIA]