Gwardia Koszalin - ŁKS Łódź 0:1 [WIDEO]

Dawid Jaśkiewicz

Głos Koszaliński

Aktualizacja:

Piłkarze Gwardii Koszalin ulegli na swoim boisku wiceliderowi drugiej ligi - ŁKS Łódź 0:1.
    Po raz kolejny w ostatnich tygodniach, gwardziści sprawiali lepsze wrażenie z przebiegu gry, jednak w decydujących momentach akcji brakowało najważniejszego - skuteczności. W pierwszej części spotkania w znakomitych sytuacjach piłki w siatce nie udało się umieścić Przemysławowi Brzeziańskiemu, Kamilowi Poźniakowi, Patrykowi Baranowskiemu oraz Adrianowi Kwiatkowskiemu.

Druga połowa rozpoczęła się od dwóch strzałów w kierunki bramki strzeżonej przez Adriana Hartleba. W odpowiedzi z rzutu wolnego groźnie uderzał Kamil Poźniak.

W 75. minucie po problematycznym rzucie wolnym, w polu karnym piłka spadła pod nogi wprowadzonego kilka chwil wcześniej na murawę - Jewhena Radionowa, który pewnym strzałem umieścił futbolówkę w siatce. Po chwili w dogodnej sytuacji znalazł się Michał Szubert, lecz piłka po strzale napastnika Gwardii odbiła się od słupka.

Gwardia Koszalin - ŁKS Łódź 0:1 (0:0)