Gwardia Koszalin - Sława Sławno 6:2 [wideo]

Piłkarze Gwardii Koszalin pokonali w meczu sparingowym Sławę Sławno 6:2
Piłkarze Gwardii Koszalin pokonali w meczu sparingowym Sławę Sławno 6:2 Dawid Jaśkiewicz
Gwardia Koszalin ograła w meczu sparingowym występującą w Koszalińskiej Klasie Okręgowej, Sławę Sławno 6:2.

Pierwszy po długiej przerwie mecz trzecioligowca na naturalnej trawie rozpoczął się od trafienia Daniela Wólkiewicza. Prowadzenie koszalińskiej drużyny podwyższył Przemysław Brzeziański, a tuż przed przerwą trzeciego gola zdobył Mateusz Kołodziejski.

Po zmianie stron trafiały już obie drużyny. Pierwszą bramkę dla Sławy po skutecznie wykonanym rzucie karnym zdobył Piotr Ścisło. Po chwili czwartego gola dla gospodarzy strzelił Robert Ziętarski. Zespół ze Sławna zdołał jeszcze zdobyć drugą bramkę po celnym strzale Damiana Pawełka, jednak ostatnie dwa ciosy w tym meczu zadali gwardziści - Sławomir Wieczorkiewicz i Wojciech Wójcik.

Gwardia Koszalin - Sława Sławno 6:2 (3:0)