Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola 3:3 [WIDEO]

W meczu 33. kolejki rozgrywek drugiej ligi, Gwardia Koszalin po emocjonującym pojedynku zremisowała z walczącą wciąż o utrzymanie na tym szczeblu - Stalą Stalowa Wola 3:3.

Drużyna ze Stalowej Woli przyjechała do Koszalina po trzech efektownych zwycięstwach nad - Rozwojem Katowice, Legionovią Legionowo i ROW-em 1964 Rybnik, w których zaaplikowała rywalom łącznie aż jedenaście bramek. W Gwardii szansę debiutu w rozgrywkach drugiej ligi otrzymał kolejny z utalentowanych juniorów, 18-letni środkowy obrońca - Aleks Silski.

Gospodarze objęli prowadzenie w 27. minucie meczu. Wówczas po dograniu Adama Setli z bliskiej odległości piłkę do siatki posłał Robert Ziętarski. Dwie minuty później do remisu doprowadził Mateusz Bukowiec.

Goście znakomicie rozpoczęli drugą część spotkania. Najpierw w 47. minucie na listę strzelców wpisał się Sebastian Łętocha, a kilka chwil później z rzutu karnego nie pomylił się Michał Mistrzyk.

W 58. minucie po szybkiej kontrze Doriana Frątczaka pokonał Krystian Przyborowski. W 90. minucie w polu karnym faulowany był Maciej Stańczyk, a "jedenastkę" na gola zamienił Robert Ziętarski.