Hilton w Świnoujściu. Na otwarcie przyjedzie Paris Hilton?

  Hilton w Świnoujściu. Na otwarcie przyjedzie Paris Hilton?

  Joanna Maraszek

  Głos Szczeciński

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  W Świnoujściu obok Radissona stanęła fasada Hiltona. Wybrzeże świnoujskiej plaży zdobi drugi prestiżowy hotel. To trzeci hotel tej sieci w kraju - po Warszawie i Gdańsku.
  Hilton zostanie otwarty w 2020 roku, budynek znajduje się przy Radissonie

  Hilton zostanie otwarty w 2020 roku, budynek znajduje się przy Radissonie ©Zdrojowa invest & hotels

  Hilton Świnoujście Resort & Spa znajduje się w kompleksie Baltic Park Molo i wchodzi w skład Hilton Hotels & Resorts. Trwają prace w jego wnętrzach.

  - Od momentu otwarcia, Hilton Świnoujście Resort & Spa będzie wiodącym obiektem hotelowym nad Bałtykiem i wspaniałym dopełnieniem oferty Hilton Hotels & Resorts w Europie - mówi Patrick Fitzgibbon, starszy wiceprezes działu rozwoju w EMEA.

  Jak wspomnieliśmy, budynek Hilton Świnoujście Resort & Spa z ukończoną fasadą już stoi. Trwają prace we wnętrzach hotelu. Będzie tu minimum 167 pokoi z widokiem na morze.

  Hilton będzie mógł pochwalić się spa, salą fitness i siłownią, jak również restauracjami oraz barami, w lobby i na dachu. Goście będą mieli dostęp do już działającego obok aquaparku Baltic Park Molo, w którym znajduje się pięć basenów oraz różne atrakcje rodzinne i rekreacyjne, takie jak zjeżdżalnie, fala do surfingu, sauny czy tężnia.

  - Jesteśmy wiodącym inwestorem i operatorem hoteli kurortowych w Polsce - mówi Jan Wróblewski, współwłaściciel Zdrojowa Invest & Hotels. - Hilton to ukoronowanie naszego partnerstwa z międzynarodowymi markami w Baltic Park Molo.

  Nowa inwestycja będzie doskonałym uzupełnieniem już istniejącej w Świnoujściu szerokiej oferty obiektów o różnorodnym standardzie dla odmiennych segmentów turystów. Pierwsi goście zawitają tu w 2020 roku. Niektórzy mają nadzieję, że na jego otwarcie przyjedzie Paris Hilton.  ZOBACZ TEŻ: Radisson w Świnoujściu. Przeszklona podłoga i niezwykły basen [zdjęcia]  Czytaj treści premium w Głosie Koszalińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo