Hipokrates - finałowa rozgrywka rozpoczęta

Redakcja
Zaczynamy głosowanie w kategoriach Lekarz Roku, Pielęgniarka Roku oraz Przychodnia Roku. Druga część plebiscytu Hipokrates daje wszystkim kandydatom równe szanse.

Zakończyliśmy głosowanie w I etapie plebiscytu Hipokrates 2016. Nasi Czytelnicy przez trzy tygodnie oddawali głosy na swoich ulubionych lekarzy, pielęgniarki, przychodnie, gabinety stomatologiczne oraz ratowników medycznych. Głosowanie zakończyło się 22 kwietnia. Tym samym poznaliśmy najpopularniejszych przedstawicieli służby zdrowia w poszczególnych powiatach.

Pięciu najlepszych laureatów z powiatów oraz dziesięciu z Koszalina w kategoriach: najpopularniejszy lekarz, najpopularniejsza pielęgniarka i najpopularniejsza przychodnia - przechodzą dalej do drugiego etapu.

Jak głosować w II etapie?
Głosowanie zaczyna się dziś, a zakończy się 13 maja. Kandydaci otrzymali nowe prefiksy. które należy wpisać w treści SMS-a W II etapie, podobnie jak w pierwszym głosowanie odbywać się będzie poprzez SMSy na numer 72355 (koszt SMS-a to 2,46 zł).
Głosowanie kapituły
W drugim etapie kapituła plebiscytu, odda swoje głosy na kandydatów. 50 procent ostatecznego wyniku, to głosy SMS czytelników, 50 procent - głosy kapituły.

2x2 online gk24

Wideo