I liga A kobiet: Polferries Kotwica 2013 Kołobrzeg - Wisła II McArthur Kraków 65:58

W ostatnim w tym sezonie ligowym meczu przed własną publicznością, koszykarki pierwszoligowej Polferries Kotwicy 2013 Kołobrzeg pokonały rezerwy Wisły Kraków.

To ósma wygrana drużyny trener Anny Grudnik w dziewięciu meczach w grupie IV (o utrzymanie), a licząc sezon zasadniczy kołobrzeżanki wygrały dziewięć z dziesięciu ostatnich spotkań.

Spotkanie od początku przebiegało pod dyktando gospodyń. Po trzeciej kwarcie było 53:39 korzyść Kotwicy. Dopiero w ostatnich 10 minutach spotkania, gdy trener Anna Grudnik, posłała na parkiet młode zawodniczki rezerwowe, krakowianki odrobiły kilka punktów.

Teraz kołobrzeskie koszykarki czeka przerwa świąteczna. Po przerwie zagrają jeszcze jedno spotkanie, wyjazdowe z MKS PWSZ KON-BET Konin, którym zakończą debiutancki sezon w serii A.

Polferries Kotwica 2013 Kołobrzeg - Wisła McArthur II Kraków 65:58 (21:13, 19:14, 13:12, 12:19)

Kotwica: Motyl 20 (2x3, 4 prze.), Królik 14 (8 zb.), Maksel 13 (12 zb.), Dobrzyniewicz 6 (2x3, 8 zb., 6 as., 4 prze., 5 str.), Malczewska 4 (4 str.), Jagodzińska 3 (1x3, 5 zb.), Szwarc 3 (1x3), Matys 2, Lampart 0, Palenga 0, Wildhirt 0.
Wisła II: Starowicz 12 (4 zb.), Szewczyk 12 (1x3, 11 zb.), Pasek 9 (1x3, 7 zb., 4 as., 3 bl.), Ćwięk 6, Knopek 6 (6 zb., 4 str.), Czopor 5 (1x3, 4 zb.), Migała 4 (5 zb.), Giza 2, Janiszewska 2.