I liga A kobiet: Polferries Kotwica 2013 Kołobrzeg zwycięża w Krakowie

Kołobrzeżanki podtrzymały zwycięską serię i w niedzielę wygrały po raz piąty mecz z rzędu w I lidze.

O wygranej przesądziła trzecia kwarta, w której Kotwica rozbiła wiślaczki 25:11. W 29 min zespół z Kołobrzegu uzyskał najwyższą przewagę w spotkaniu 21 pkt (58:37).

W ostatnich 10 minutach meczu kołobrzeżanki mogły bez większego ryzyka ogrywać młode dublerki. Na parkiecie było trochę chaosu, ale wygrana nie była zagrożona nawet przez moment.

Wisła McArthur II Kraków - Polferries Kotwica 2013 Kołobrzeg 50:65 (10:14, 18:19, 11:25, 11:7)

Kotwica: Motyl 23 (4x3, 8 zb., 8 str.), Maksel 18 (1x3, 6 zb.), Królik 10 (8 zb.), Jagodzińska 8 (5 zb.), Dobrzyniewicz 6 (10 zb., 4 as., 5 str.) - Lampart 0, Szwarc 0, Malczewska 0, Wildhirt 0.

Wisła II: Kotnis 15 (1x3), Ćwięk 12 (2x3), Szewczyk 7, Migała 4, Janiszewska 3 - Starowicz 7, Knopek 2, Czopor 0.