I liga kobiet: KSKK Koszalin - Bliza Władysławowo 68:67 (zobacz film)

Po dramatycznej końcówce koszykarki KSKK Koszalin pokonały jednym punktem zespół z Władysławowa.

Koszalinianki po 20 minutach prowadziły 42:27. Fatalna trzecia kwarta sprawiła, że do końca meczu nie mogły być pewne wygrane. W końcówce ważną trójkę na 68:65 trafiła najskuteczniejsza w KSKK (21 pkt) Arendarczyk. Rywalki zdobyły dwa punkty, a później jeszcze dwukrotnie atakowały koszaliński kosz, ale nie zdołały zadać decydującego ciosu.

KSKK: Arendarczyk 21, Razik 17, Sońta 15, Kudłacz 7, Perkowska 5, Jakubowska 2, Usidus 1, Machnikowska 0.