I liga kobiet : UKS Victoria SP 2 Sianów - Medyk II Konin 5:0 (3:0)

(wok)
W swoim pierwszym po powrocie do pierwszej ligi meczu piłkarki Victorii rozbiły jedenastkę rezerw Medyka Konin 5:0 (3:0).

Choć rywalki chcąc zaskoczyć sianowianki zaatakowały niemal natychmiast, to gospodynie zdobyły gola. W trzeciej minucie kontratak zainicjowany przez Pencherkiewicz skutecznym strzałem zakończyła Żebryk.

Po kwadransie gry sianowianki wygrywały 2:0, a na listę strzelczyń wpisała się Świąder. Dogrywała Krauze. Swój festiwal strzelecki jeszcze przed przerwą rozpoczęła Grzelak, która po zmianie stron dołożyła kolejne dwa trafienia.

- Jeszcze nigdy nie wygraliśmy z zespołem Medyka, grając na trawie. A tu nam tak wszystko dobrze wyszło. Zagraliśmy bardzo mądrze i cieszę się, że moim dziewczynom tak wyszedł ten mecz - powiedział bardzo zadowolony Jędrzej Bilecki, trener sianowianek.

UKS Victoria SP 2 Sianów - Medyk II Konin 5:0 (3:0)
1:0 Natalia Żebryk (3.), 2:0 Joanna Świąder (15.), 3:0 Malwina Grzelak (34.), 4:0 Grzelak (75.), 5:0 Grzelak (76.).
Skład:

Victoria: Kinic - Lipiec (75. Trzeciak), Pencherkiewicz, Kaszorek, Hubka 930. Grabowska), Kryśczak, Saganowska (72. Wachowska), Krauze (75. Maślak), Świąder, Grzelak, Żebryk.