I liga koszykówki: Żak Koszalin wygrał z Turowem Zgorzelec 72:64 [WIDEO]

OPRAC.:
Dawid Jaśkiewicz
Koszykarze Żaka Koszalin sięgnęli po drugie zwycięstwo w tym sezonie.
Koszykarze Żaka Koszalin sięgnęli po drugie zwycięstwo w tym sezonie. Dawid Jaśkiewicz
Koszykarze Żaka Koszalin sięgnęli po drugie zwycięstwo w tym sezonie. Koszaliński zespół ograł na swoim parkiecie drużynę ze Zgorzelca 72:64.

Koszykarze z Koszalina przystępowali do tego meczu w roli faworyta. Zespół ze Zgorzelca nie wygrał w tym sezonie ani jednego spotkania, tracąc w każdym meczu średnio ponad 100 punktów.

Goście nie zamierzali jednak łatwo oddawać pola, a koszalińscy kibice byli świadkami dość wyrównanych zawodów. Obie drużyny miały olbrzymie problemy ze skutecznością, a po dwóch kwartach gospodarze prowadzili różnicą zaledwie trzech punktów (36:33).

Obraz gry nie uległ zmianie również w trzeciej kwarcie. Dopiero w końcówce spotkania gospodarzom udało się wypracować kilkupunktowe prowadzenie i ostatecznie zwyciężyli 72:64.

Żak Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 72:64 (19:20, 17:13, 12:11, 24:20)

Żak Koszalin - WKK Wrocław 77:65

I liga koszykarzy: Żak Koszalin - WKK Wrocław 77:65 [ZDJĘCIA]