I liga regionalna kobiet: Pomorze Owsiak Tczew - KSKK Koszalin 67:58

Nadal bez wygranej pozostają w rozgrywkach I ligi regionalnej kobiet młode koszykarki KSKK Koszalin.

Zespół Renaty Dudek jechał na drugi w tym sezonie wyjazd powalczyć o zwycięstwo z Pomorzem Tczew, z którym był bliski wygranej u siebie. Po trzech kwartach koszaliński zespół prowadził 48:43. Niestety, w ostatniej dominowały zawodniczki z Tczewa.

- Myślę, że był to dosyć dobry mecz w naszym wykonaniu, kto wie czy nie najlepszy w tym sezonie. W czwartej kwarcie meczu trochę zabrakło nam zdrowia. Sporo dziewczyn jest chorych, na antybiotykach i to był tego powód - powiedziała R. Dudek.

Pomorze Owsiak Tczew - KSKK Koszalin 67:58 (20:15, 17:12, 6:21, 24:10)

Pomorze: Przybytek 24, Szydłowska 13, Duszkiewicz 9, Pawlak 6, Olejko 5, Bartyska 4, Ussarowska 2, Bogacka 2, Rondo-Ryłka 2.
KSKK: Arendarczyk 15 (1x3), Razik 12 (1x3), Perkowska 10, Smoła 9, Jakubowska 8 (1x3), Brzozowska 2, Usidus 2, Kokot 0.