I LO Szczecinek z brązowym medalem w siatkówce plażowej [zdjęcia]

Rajmund Wełnic
Zespół I LO z trenerem Pawłem Skoblem
Zespół I LO z trenerem Pawłem Skoblem nadesłane
Siatkarze z I Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinku zajęli trzecie miejsce w województwie w piłce siatkowej.

We wtorek (14 maja) w Kołobrzegu odbył się finał wojewódzki w piłce siatkowej plażowej. - Drużyna I LO w składzie Miłosz Sobolewski , Gabriel Łosiewicz i Cyprian Olejarczyk w świetnym stylu wywalczyła podium, zostając 3 drużyną w województwie - mówi Paweł Skobel, trener zespołu I LO Szczecinek im. księżnej Elżbiety.

W turnieju udział wzięło 8 zespołów. Mecze odbywały się system brazylijskim, jeden set do 21 pkt. W turnieju ekipa I LO pokonała Stargard, Szczecin, a w meczu o 3. miejsce Kołobrzeg. - Ostatecznie przegrywamy tylko ze zwycięzcami zawodów II LO Koszalin - dodaje szkoleniowiec.