II liga: Elana Toruń - Kotwica Kołobrzeg (1:0)

Władysław Sawczuk i jego koledzy nie znaleźli recepty na defensywę Elany.
Władysław Sawczuk i jego koledzy nie znaleźli recepty na defensywę Elany. Fot. Jacek Wójcik
W rozegranej dziś ostatniej, 34. kolejce spotkań II ligi, Kotwica Kołobrzeg przegrała 0:1 z Elaną w Toruniu. Podopieczni trenera Tomasza Arteniuka zakończyli sezon na szóstej pozycji w tabeli.

Rozstrzygnięcie w tym spotkaniu zapadło już w 6 minucie. Pierwszą w tym spotkaniu akcję Elany zakończył celnym strzałem od słupka Arkadiusz Czarnecki. Zawodnik gospodarzy rozpoczął akcję od połowy boiska, a zakończył ją płaskim uderzeniem z 20 metrów.

- Próbowaliśmy po stracie gola odrobić starty, ale się nie udało - powiedział po meczu trener Arteniuk. - Bardzo się cieszę, że moi zawodnicy nie odpuścili do końca i podjęli walkę. Elana była zdeterminowana by wygrać, ale musiała ciężko na to zapracować - dodał.

Elana Toruń - Kotwica Kołobrzeg (1:0)
1:0 Czarnecki (6.). Żółta kartka: Atanaković (Elana).

Kotwica: Sobański - Małkowski, Grocholski, Stankiewicz, Kaciczak, Pietroń, Pytlarz, Rawa (53. Żdanow), Marciniak, Misztal (74. Ziatyk), Rusinek (59. Sawczuk).