II liga: Legionovia Legionowo - Kotwica Kołobrzeg 3:1

archiwum
Drugiej porażki 1:3 w wiosennej części rozgrywek doznali piłkarze Kotwicy Kołobrzeg.

Po 1:3 u siebie z Gryfem Wejherowo, Kotwica zaliczyła taki sam wynik w Legionowie i spadła na przedostatnie miejsce w tabeli. Podobnie jak tydzień wcześniej kołobrzeska defensywa popełniała fatalne w skutkach błędy, pozwalając gościom na strzelenie trzech goli. Dopiero w doliczonym czasie gry wynik poprawił uderzeniem zza pola karnego Piotr Giel.

- Mieliśmy fajny moment po przerwie. Z szatni wyszliśmy w II połowie zdecydowanie lepiej, ale znowu straciliśmy bramkę po stałym fragmencie - powiedział trener Ryszard Wieczorek. - Skuteczność to nie jest tylko gra do przodu, ale przede wszystkim w defensywie. Na pewno ułatwialiśmy grę gospodarzom. Musimy się sprężyć i szukać punktów następnym meczu. Zespół jest młody, brakuje pewności w grze - tłumaczył swoich podopiecznych.

Przed Kotwicą jeszcze dwa wyjazdy z rzędu. Jeżeli nie zdobędzie w nich punktów, to jej sytuacja zrobi się bardzo trudna.

Legionovia Legionowo - Kotwica Kołobrzeg 3:1 (1:0)
1:0 Żebrowski (13.), 2:0 i 3:0 Wójcik (75. i 82.), 3:1 Giel (90.).

żółta kartka: Mal

Legionovia: Wilk - Grzelak, MalKrotofil, Bajat, Kalinowski (84. Miś), Żebrowski (76. Goliński), Koziara, Madeński, Garyga (66. Wójcik), Kraska (81. Kwiatkowski).

Kotwica: Szymański - Chouwer, Nowik, Witt, Azikiewicz, Sochań (71. Sanocki), Lewiński (71. Świechowski), Biel, Prejs (80. Kacprzycki), Bartlewski (80. Sobków), Giel.