II liga siatkarzy: Womix NTS Trójka Nakło - UKS OPP Powiat Kołobrzeski 2:3

Od wyjazdowej wygranej w Nakle rozpoczął nowy sezon kołobrzeski drugoligowiec.

Spotkanie rozpoczęło się od wygranego seta przez gospodarzy. Drugi padł łupem kołobrzeżan, ale w trzecim znów lepsi byli miejscowi. W IV secie z dobrej strony pokazali się zmiennicy. Na zagrywce świetnie spisywał się Bartłomiej Sikorski (kilka zagrywek asowych). Jakość gry na środku podnieśli Sławomir Pyta i Jakub Kopiński, a na rozegraniu Adam Oleszuk.
Kołobrzeżanie wygrali partię do 20, doprowadzając do tie-breaka. Zaczął się od 0:3 i 3:6. Później goście doprowadzili do remisu 9:9 i grano punkt za punkt. Dwie ostatnie zagrywki należały do Sikorskiego. Po pierwszej Powiatowi złapali rywali na bloku, a mecz zakończył as serwisowy (po taśmie).

- Dawno nie zaczęliśmy tak dobrze sezonu. A trzeba podkreślić, że Nakło ma mocny zespół. Mieliśmy szeroką ławkę. Wszyscy wchodzili na boisko i dawali bardzo dobre zmiany - powiedział trener Leszek Kowalewski.

Womix NTS Trójka Nakło - UKS OPP Powiat Kołobrzeski 2:3 (25:20, 20:25, 25:23, 20:25, 14:16)
OPP: Śląski, Bartnik, Pankiewicz, Markiewicz, Zapaśnik, Paśnik, Grot (libero) - Sikorski, Kopiński, Pyta, Oleszuk.