II Mistrzostwa Sławna w jedzeniu pączków. Pobito rekord! [zdjęcia, wideo]

Wojciech Kulig
Było 10 zawodników i 100 pączków. Zwycięzca zjadł wszystkie słodkości w rekordowym tempie!

II Mistrzostwa Sławna w jedzeniu pączków przeszły do historii. Uczestnicy tego słodkiego wydarzenia musieli zjeść 10 pączków w jak najkrótszym czasie. Pierwsze miejsce zajął Grzegorz Czarnecki, który wykonał to zadanie w rekordowym tempie 8 minut i 23 sekund!

Tuż za nim na drugim miejscu uplasował się Emil Sękowski z wynikiem 12 minut i 15 sekund, a trzecie miejsce przypadło Grzegorzowi Antosikowi z czasem 14 minut i 5 sekund.

Dla wszystkich uczestników przygotowano nagrody rzeczowe.

Mistrzostwa Sławna w jedzeniu pączków odbyły się w hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3. Oprócz 100 pączków, które przeznaczone zostały dla uczestników 600 kolejnych rozdanych zostało przybyłym do sali mieszkańcom Sławna.

Łącznie przygotowano 700 pączków z okazji obchodzonego w tym roku 700-lecia miasta.