III liga: Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 2:2 [ZDJĘCIA]

Olbrzymich emocji dostarczyło derbowe spotkanie Bałtyku i Gwardii Koszalin. W ostatnich pięciu minutach meczu padły aż trzy bramki!Pojedynek lepiej rozpoczęli gwardziści, którzy stworzyli sobie kilka szans do strzelenia gola, a już w siódmej minucie wywalczyli nawet rzut karny, którego nie zdołał wykorzystać Dominik Drzewiecki. Napastnik Gwardii przegrał starcie z bramkarzem gospodarzy - Sebastianem Skrzyńskim.W drugiej połowie gra była bardziej wyrównana. Oba zespoły miały swoje okazje do zdobycia bramki, aż w końcu w 72. minucie znakomitym strzałem z dystansu rezultat spotkania otworzył Patryk Jachemek. Gwardia wyrównała w 89. minucie po doskonałym, technicznym uderzeniu Daniela Gałacha. Remis nie satysfakcjonował drużyny ze stadionu przy ulicy Fałata. Podopieczni Tadeusza Żakiety próbowali jeszcze powalczyć o wygraną, jednak w 93. minucie Bałtyk wyprowadził znakomitą kontrę wykończoną przez Krystiana Krauze.Na tym emocje w tym meczu się nie zakończyły. Po chwili do remisu doprowadził Dominik Drzewiecki i arbiter nie wznowił już nawet gry! Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 2:2 (0:0) Jacek Wójcik
Trzecioligowe derby Koszalina na stadionie przy ul. Andersa zakończyły się podziałem punktów.