III liga: Bałtyk Koszalin - Lech II Poznań 0:2 [ZDJĘCIA]

Nieudany powrót na boiska III ligi po dwuletniej przerwie zaliczyli piłkarze Bałtyku Koszalin.

W pierwszym spotkaniu beniaminek przegrał na Andersa z rezerwami Lecha II Poznań 0:2, o czym przesądziła pierwsza połowa spotkania, w której goście zdobyli obydwa gole.

Pierwszy padł po fatalnym błędzie bramkarz Roman Trawkin, który nie opanował lekkiego dośrodkowania. Odbita przez niego piłka spadła pod nogi Huberta Sobola, który posłał ją do siatki.

Strata gola podziałała bardzo źle na koszaliński zespół. Podopieczni trenera Mariusza Lenartowicza całkowicie oddali inicjatywę przyjezdnym, pozwalając się zamknąć na własnej połowie. W 26. min jeden z najlepszych na boisku Marcin Wasilewski ustalił wynik ładnym uderzeniem pod poprzeczkę.

Po zmianie stron Bałtyku bez powodzenia szukał kontaktowego gola. Najbliższy powodzenia był w 78. min Krystian Krauze. Po jednym ze stałych fragmentów trafił w poprzeczkę.

Bałtyk Koszalin - Lech II Poznań 0:2 (0:2) 0:1 Sobol (21.), 0:2 Wasilewski (26.).
żk. Krauze.
Bałtyk: Trawkin - Walaszczyk, Krauze, Rak, Karpiński (46. Waleński), P. Jachemek (84. Lisiak), Forczmański, Łysiak, Putno (61. Gregorek), Górny, Gruchała-Węsierski (55. Czenko).