III liga. Chemik Moderator Bydgoszcz - Gwardia Koszalin 1:2 [ZDJĘCIA]

red
Arkadiusz Wojtasiewicz
Ważną wygraną w perspektywie układu w dolnej części tabeli odnieśli w Bydgoszczy piłkarze Gwardii Koszalin.

Podopieczni Tadeusza Żakiety wygrali na wyjeździe z Chemikiem Bydgoszcz 2:1. W 35. minucie spotkania mocnym strzałem piłkę do siatki posłał Norbert Dondera. W drugiej połowie uderzeniem w okienko bramki gospodarzy na listę strzelców wpisał się Paweł Bednarski.

W 80. minucie gola dla Chemika po strzale z rzutu karnego zdobył Szymon Maziarz.

W meczu 12. kolejki III ligi (grupa II) Chemik Moderator Bydgoszcz podejmował Gwardię Koszalin. Kibice na ul. Glinki liczyli na przełamanie, niestety, piłkarze Piotra Gruszki zanotowali siódmą kolejną porażkę.To już nie są czarne chmury nad głowami, to jest wielka czarna dziura pod nogami, a w najlepszym wypadku równia pochyła.Chemik Moderator Bydgoszcz - Gwardia Koszalin 1:2 (0:1).Bramki: Szymon Maziarz (80-karny) - Norbert Dondera (35), Paweł Bednarski (70).ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU NA UL. GLINKI >>>>>Likwidacja zmiany czasu - czy jest szkodliwa dla zdrowia?

Piłkarze Chemika Moderatora na równi pochyłej. Przegrali z G...

Chemik Moderator Bydgoszcz - Gwardia Koszalin 1:2 (0:1)