III liga: Chemik Police - Bałtyk Koszalin 0:3 (0:1)

III liga: Chemik Police - Bałtyk Koszalin 0:3 (0:1) Jacek Wójcik
Bałtyk Koszalin zrewanżował się Chemikowi Police za porażkę 2:3 z pierwszej części sezonu, która zamknęła mu drogę do czołowej ósemki tabeli. W pierwszym meczu rywalizacji o utrzymanie, koszaliński zespół pewnie wygrał w Policach.

Bałtyk pojechał do Polic bez kontuzjowanego snajpera, Dawida Gruchały-Węsierskiego. Od początku jednak przeważał, a akcje napędzał grający na lewej flance duet Szymon Waleński - Maciej Gregorek. Po rzucie rożnym tego ostatniego, w 14. minucie wynik otworzył strzałem głową Arkadiusz Jasitczak.

Na następne gole czekać trzeba było do drugiej połowy. W 61. min na 2:0 podwyższył wprowadzony chwilę wcześniej Marcel Pietrykowski. Wynik ustalił Jakub Forczmański, po akcji Pawła Raka z Łukaszem Duszkiewiczem. Ten ostatni dostrzegł wbiegające w pole karne partnera, a Forczmański popisał się ładnym uderzeniem pod poprzeczkę.