III liga. Chemik Police - Gwardia Koszalin 0:6 [ZDJĘCIA]

Piłkarze Gwardii Koszalin (niebieskie stroje) odnieśli w Policach wysokie zwycięstwo. Dawid Jaśkiewicz
Wysoką wygraną odnieśli w meczu 2. kolejki trzeciej ligi piłkarze Gwardii Koszalin.

Koszaliński zespół ograł na wyjeździe Chemika Police 6:0 (3:0). W 12. minucie meczu efektownym strzałem rezultat spotkania otworzył Daniel Chyła. Sześć minut później w polu karnym rywali dobrze odnalazł się Mateusz Piotrowski i precyzyjnym uderzeniem dał Gwardii dwubramkowe prowadzenie. W 26. minucie dośrodkowanie Fabiana Walaszczyka na gola zamienił Jeremiasz Grela.

W 53. minucie swoją drugą w tym meczu bramkę strzelił Daniel Chyła. Po upływie dwudziestu minut do siatki trafił Adam Gross, a w doliczonym czasie szóstego gola dla koszalińskiej drużyny strzelił Krystian Krauze.

Gwardia: Hartleb (46. Skoczyk) - Walaszczyk, Wojciechowski, Czyżewski, Chać, Szygenda (75. Grygiel), Bać (75. Krauze), Piotrowski (35. Kopacz), Chyła, Grela (58. Rybacki), Gross.