III liga: drugie zwycięstwo Sławy na wiosnę

Marcin Chyła zdobył zwycięską bramkę dla Sławy.
Marcin Chyła zdobył zwycięską bramkę dla Sławy. Fot. Jacek Wójcik
Piłkarze broniącej się przed spadkiem z III ligi Sławy Sławno odnieśli drugie zwycięstwo w rundzie wiosennej. W sobotę pokonali u siebie Olimpię Sztum 2:1 (1:1).

Wygrana nie przyszła łatwo. Zamykający tabelę zespół gości zagrał odważnie i bez kompleksów. On też objął prowadzenie w 23 minucie. Do remisu doprowadził bardzo ładnym strzałem w górny róg bramki Norbert Dondera w 39 minucie.

Zwycięskiego gola uzyskał w 62 minucie najlepszy strzelec Sławy Marcin Chyła. Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla Macieja Stańczyka w 85 minucie spotkania.