III liga. Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin 1:2 [ZDJĘCIA]

Piłkarze Gwardii Koszalin (czerwone stroje) pokonali na wyjeździe Flotę Świnoujście. Gwardia Koszalin
W ostatnim tegorocznym meczu o ligowe punkty, piłkarze Gwardii Koszalin ograli na wyjeździe Flotę Świnoujście 2:1.

Było to zaległe spotkanie z jedenastej serii gier. W pierwszym terminie (10 października) spotkanie zostało przełożone ze względu na mecz reprezentacji Polski do lat 19 w Świnoujściu (ten mecz ostatecznie również nie doszedł do skutku), z kolei w drugim (21 listopada) - mecz został odwołany z powodu zagrożenia epidemiologicznego.

Wszystkie bramki w tym meczu padły po zmianie stron. Najpierw w 58. minucie gola dla gospodarzy strzelił Paweł Iskra. W 62. minucie do wyrównania doprowadził przebywający na placu gry od kilkunastu sekund - Adam Gross. Osiem minut później ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie koszalińskiej drużyny.

Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin 1:2 (0:0)

Gwardia: Hartleb (46. Skoczyk) - Wojciechowski, Krauze, Czyżewski, Maciąg, Szygenda (90. Szukiełowicz), Chyła, Silski, Hendryk (60. Bać), Rybacki (47. Grela), Sulima (61. Gross).