III liga: Gwardia Koszalin pokonała Bałtyk Gdynia [ZDJĘCIA]

Pierwsze zwycięstwo w sezonie 2018/2019 odnieśli piłkarze koszalińskiej Gwardii. Podopieczni trenera Tadeusza Żakiety pokonali u siebie Bałtyk Gdynia 1:0 (1:0). Cenne trafienie na wagę 3 punktów uzyskał w 36. minucie Dominik Drzewiecki. To jego pierwsza bramka w oficjalnym meczu w barwach Gwardii.Gorzej spisały się dwa pozostałe zespoły trzecioligowe z regionu. Kotwica Kołobrzeg przegrała 0:2 (0:0) na boisku beniaminka, Chemika Bydgoszcz. Z kolei Bałtyk Koszalin w pierwszym wyjazdowym meczu z Polonią Środa Wielkopolska, został rozbity 6:0 (1:0). Zobacz także Gwardia Koszalin - MKS Kluczbork 4:3 Jacek Wójcik
Pierwsze zwycięstwo w sezonie 2018/2019 odnieśli piłkarze koszalińskiej Gwardii.

Podopieczni trenera Tadeusza Żakiety pokonali u siebie Bałtyk Gdynia 1:0 (1:0). Cenne trafienie na wagę 3 punktów uzyskał w 36. minucie Dominik Drzewiecki. To jego pierwsza bramka w oficjalnym meczu w barwach Gwardii.

Gorzej spisały się dwa pozostałe zespoły trzecioligowe z regionu. Kotwica Kołobrzeg przegrała 0:2 (0:0) na boisku beniaminka, Chemika Bydgoszcz. Z kolei Bałtyk Koszalin w pierwszym wyjazdowym meczu z Polonią Środa Wielkopolska, został rozbity 6:0 (1:0).

Materiał oryginalny: III liga: Gwardia Koszalin pokonała Bałtyk Gdynia [ZDJĘCIA] - Głos Koszaliński