III liga: Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 1:1 [NOWE ZDJĘCIA]

W 9. kolejce spotkań Kotwica Kołobrzeg zremisowała u siebie z Gwardią Koszalin 1:1 (1:0).

Obydwa gole padły po błędach obrońców. W pierwszej połowie Gwardia straciła piłkę przy próbie wyprowadzenia z własnej połowy. Na bramkę Gwardii uderzył Ednilson Furtado, a niemal z linii bramkowej wślizgiem dobił ją Ondrej Jakubov, któremu ostatecznie zapisano gola.

Wyrównanie padło w 55. min. Tym razem błąd popełnił Bartosz Gęsior, tracąc piłkę we własnym polu karnym. W idealnej sytuacji znalazł się Jeremiasz Grela, którego sfaulował bramkarz Kotwicy. Jedenastkę na gola zamienił Daniel Chyła, który w poprzednim sezonie był zawodnikiem Kotwicy.

Remisem zakończył się derbowy pojedynek pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a Gwardią Koszalin.

III liga. Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 1:1 [ZDJĘCIA]