III liga: Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo 2:3

jak
archiwum
Czwartą w sezonie i drugą na swoim boisku porażkę, zanotowała Kotwica Kołobrzeg. Strata do lidera wynosi już 10 punktów.

Po KP Starogard Gdański, beniaminek z Janikowa został drugim zespołem, który w tym sezonie zdobył komplet punktów na Śliwińskiego. Gospodarze zagrali słabą pierwszą połowę i wynik 0:1 był najmniejszym wymiarem kary.

Po przerwie goście podwyższyli na 2:0. Odpowiedzią Kotwicy były bramki Sebastiana Deji z rzutu karnego i rezerwowego Michała Marczaka. W końcówce Kotwica próbowała zagrać o pełną pulę. W 91. min nadziała się jednak na kontrę Unii, którą przerwał faulem Przemysław Szur (druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka). Strzał z karnego Adama Koniecznego odbił Konrad Zacharski, ale poprawka Kamila Kuropatwińskiego była skuteczna.

Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo 2:3 (0:1)
0:1 Goździk (4.), 0:2 Zatorski (56.), 1:2 Deja (77. karny), 2:2 Marczak (80.), 2:3 Kuropatwiński (90+1).
żółte kartki: Szur, Maschera.
czerwona kartka: Szur (druga żóła 90+1).
Kotwica: Zacharski - Wichtowski, Szur, Dorosz, Pazio, Deja, Piesio (63. Wojtasiak), Maschera (58. Cybula), Ciarkowski, Zieliński (75. Dudzik), Retlewski (58. Marczak).