III liga: Leśnik Manowo - Świt Skolwin 0:2 [ZDJĘCIA, WIDEO]

Niezbyt okazale wypadła inauguracja rundy wiosennej w Manowie. W niedzielę Leśnik doznał porażki ze Świtem Skolwin 0:2 (0:1) i było to szesnaste już niepowodzenie beniaminka w obecnych rozgrywkach.

Spotkanie stało na słabym poziomie. Goście potrafili jednak stworzyć kilka sytuacji, z czego dwie wykorzystali. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Dominik Andrzejewski, trafiając w jedenastych minutach pierwszej i drugiej połowy.

Leśnik miał problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych. Osamotniony z przodu Marcin Gozdal bez wsparcia partnerów z zespołu nie mógł przeciwstawić się rosłym obrońcom Świtu.

- Szybko stracona bramka ustawiła ten mecz. Ciężko było nam się pozbierać. Gra w ataku pozycyjnym nie układała się nam. Osamotniony Marcin Gozdal miał ciężkie życie - powiedział pomocnik Leśnika, Mateusz Bień.

Leśnik Manowo - Świt Skolwin 0:2 (0:1)
0:1 i 0:2 Andrzejewski (11. i 56.)
żółte kartki: Myśliński, Szatkowski, Gozdal.

Leśnik: Zalewski - Maciukajć, Zdanowicz, Jakubowski, Stolarski (46. Szatkowski), Bień, Myśliński, Fijołek, Karpiński, Rakowski, Gozdal.