III liga: Porażki Astry Ustronie Morskie i Sławy Sławno

Piłkarze Sławy doznali drugiej porażki w rundzie wiosennej.
Piłkarze Sławy doznali drugiej porażki w rundzie wiosennej. Fot. Jacek Wójcik
Sobotnie mecze 21 kolejki spotkań III ligi nie były udane dla zespołów z regionu koszalińskiego.

Piłkarze Astry Ustronie Morskie przegrali u siebie 2:4 (2:4) z Gryfem 95 Słupsk. Co ciekawe, gospodarze prowadzili w 19 minucie 2:0 po golach Arkadiusza Rodaka i samobójczym trafieniu Tomasza Bukowskiego. W ciągu 11 minut, począwszy od 21 minuty spotkania, gryfici trafili do siatki Astry cztery razy, zapewniając sobie komplet punktów.

Bez niespodzianki w Gdyni. Miejscowy Bałtyk, lider III ligi, pokonał Sławę podobnie jak jesienią 2:0 (0:0). Prowadzenie dla Bałtyku, który wygrał wszystkie 11 meczów u siebie w tym sezonie, uzyskał Dawid Zybert (53 minut), a wynik ustalił Wojciech Pięta (83).

W niedzielę zagra Darzbór Szczecinek. O godzinie 14.00 podejmie na swoim boisku Regę Trzebiatów.