III liga. Zwycięstwo Sławy, porażka Darzboru

Dominik Husejko zdobył pierwszego gola dla Sławy.
Dominik Husejko zdobył pierwszego gola dla Sławy. Fot. Jacek Wójcik
Ze zmiennym szczęściem grały nasze zespoły w III lidze.

Piłkarze Sławy Sławno pokonali w niezwykle ważnym dla siebie meczu sąsiada z tabeli, Rodło Kwidzyn 2:0 (1:0). Pierwszą bramkę zdobył z rzutu wolnego Dominik Husejko, a wynik ustalił wprowadzony po przerwie Robert Siarnecki.

Nie powiodło się natomiast piłkarzom Darzboru Szczecinek. Na własnym boisku ulegli Gryfowi 95 Słupsk 1:3 (0:2). Bramkę kontaktową w 62 minucie zdobył Zbigniew Węglowski, ale gryfici ustalili wynik pięć minut później.

Astra Ustronie Morskie zagra dziś o godz. 14.00 z Błękitnymi w Stargardzie Szczecińskim.