Iskra Białogard pokonana przez Inę Goleniów

Piłka nożna/IV liga. Ciągle na pierwszą wygraną w rundzie wiosennej czeka Iskra.

Iskra w drugiej części sezonu poniosła już pięć porażek i raz zremisowała. Tym razem, w 21. kolejce rozgrywek IV ligi, podopieczni Pawła Drozdowskiego musieli uznać wyższość Iny Goleniów, z którą w poprzedniej rundzie białogardzianie wygrali 3:0.

Iskra gole traciła głównie ze stałych fragmentów - albo z rzutu wolnego po strzale z około 20 metrów (już w 5. minucie), albo z karnego, albo bezpośrednio z rzutu rożnego (!). Ostatnie trafienie dla gospodarzy padło po kontrataku i wykorzystaniu sytuacji sam na sam w końcowych minutach spotkania. Goście zaś potrafili odpowiedzieć jedynie trafieniem Jakuba Derenia, który zamknął akcję przy krótkim słupku po dośrodkowaniu Wojciecha Łaniuchy z prawej strony. W następnej kolejce Iskra podejmie Hutnika Szczecin.

Ina Goleniów - Iskra Białogard 4:1 (2:1)
1:0 Jarząbek (5.), 1:1 Dereń (26.), 2:1 Winogrodzki (28. z karnego), 3:1 Jarząbek (75.), 4:1 Pędziwiatr (86.).
Iskra: Pończocha - Suchocki, Krzywonos, Pietrzela (64. D. Lisiak), Pokuciński, K. Lisiak, Przybysz, Dereń, Łaniucha, Stankiewicz, Jarzębski.