IV liga: Arkadia Malechowo - Dąb Dębno 4:2 [ZDJĘCIA]

6 goli obejrzeli na inaugurację rundy wiosennej kibice w Malechowie.

Arkadia po raz drugi w tym sezonie straciła 2 gole z Dębem, ale i po raz drugi strzeliła więcej goli od tego rywala (w 1. rundzie było 3:2).

Pierwsza połowa meczu nie była udana dla gospodarzy. Po prostych błędach stracili dwa gole, a sami strzelili jednego, z rzutu karnego za faul na Wojciechu Terleckim.

Druga połowa należała już do podopiecznych trenera Łukasza Korszańskiego. - Wejście w sezon w I połowie mieliśmy średnie, później zespół pokazał się z dobrej strony. Skorygowaliśmy po przerwie ustawienie obrony. Z dobrej strony pokazali się zmiennicy - powiedział opiekun Arkadii.

Bohaterem drugich 45. minut był Przemysław Sydoruk. Po jego dwóch golach gospodarze objęli prowadzenie, a nastepnie asystował przy trafieniu Kamila Kowalskiego na 4:2.

Arkadia Malechowo - Dąb Dębno 4:2 (1:2)
0:1 Fryszka (25.), 1:2 Brzeziński (35.), 1:2 Garlej (40.), 2:2 i 3:2 P. Sydoruk (60. i 75.), 4:2 Kowalski (88.).

żk. Brzeziński, Kowalski.

Arkadia: Kalkowski - Kalinowski, Chruszcz, M. Sydoruk, Cygan, Głowacki (46. Siwek, 90. Zawolik), Brzeziński, Sorbian, Terlecki (69. Komorowski), Saliwon (60. Kowalski), P. Sydoruk.