Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W piątek rozpoczęła się 29. kolejka spotkań w IV lidze....

IV liga: druga porażka Bałtyku Koszalin w tym sezonie. Rasel Dygowo - Bałtyk Koszalin 2:1 [ZDJĘCIA]

W piątek rozpoczęła się 29. kolejka spotkań w IV lidze. Doszło do sporej niespodzianki.

Walczący o utrzymanie Rasel Dygowo pokonał u siebie Bałtyk Koszalin 2:1 (0:1). Goście prowadzili po 45. minutach po znakomitym uderzeniu Krystiana Krauze (25.). Cztery minuty po zmianie stron do remisu doprowadził Marek Niemierzycki, strzelając głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Wynik 1:1 utrzymał się do 75. minuty. Wówczas Łukasz Wiśniewski - były zawodnik Bałtyku - wykorzystał przerzut Andrzeja Wojciechowskiego na lewą stronę pola karnego i bardzo dobrym uderzeniem w długi róg ustalił wynik spotkania.

Dla Bałtyku, który przed tygodniem zapewnił sobie awans do IV ligi, to pierwsza na wiosnę i druga w całym sezonie przegrana. Wcześniej, 9 września ub.r., koszalinian pokonał Hutnik Szczecin (3:1).

Również w piątek MKP Szczecinek zmierzył się z Vinetą Wolin i pokonał ją 2:1 (0:0). Wynik otworzył w 56. min Daniel Szymański, ale niespełna 10. min później do remisu doprowadził Sebastian Prokopowicz. Piłkarze MKP zapewnili sobie komplet punktów w doliczonym czasie gry, gdy trafił Marcin Kaszczyc.

Dodajmy, że mecz rozegrano w Szczecinku, ale jego gospodarzem był zespół z Wolina. Zmiana boiska nastąpiła na prośbę Vinety. Przed rozpoczęciem meczu minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego w tym tygodniu zasłużonego działacza sportowego ze Szczecinka, Henryka Górki.

W innym piątkowym meczu Gryf Kamień Pomorski zremisował z Morzyckiem Moryń 2:2 (1:1). Pozostałe spotkania 29. kolejki w sobotę i niedzielę.

Polecamy

Szok w Austrii! Były mistrz olimpijski wznawia karierę i wystartuje jako... Holender

Uczniowie mają prawo do wypoczynku. Koniec ze sprawdzianami po długich weekendach?

Będzie zmiana na pozycji wiceliderki rankingu? To ona teraz najbardziej zagraża Idze!