IV liga: Energetyk Gryfino - Astra Ustronie Morskie 3:1

Astra Ustronie Morskie nie sprawiła niespodzianki na boisku lidera IV ligi.
Astra Ustronie Morskie nie sprawiła niespodzianki na boisku lidera IV ligi. archiwum

- Boisko wyglądało jakby je zryły dziki - ocenił murawę na której przyszło grać Astrze z liderem, jej trener Robert Żolik. - Zagraliśmy poprawnie, ale rywale byli mocniejsi fizycznie. Na tym boisku było to sporym atutem.

Goście przegrywali na początku drugiej połowy 0:2, ale zdobyli kontaktowego gola i stworzyli kilka okazji do wyrównania. Po jednej z nich strzelec bramki Dominik Kubiak, trafił w poprzeczkę. Zamiast wyrównania był trzeci gol dla Energetyka w 76. minucie, który rozstrzygnął losy meczu.

Energetyk Gryfino - Astra Ustronie Morskie 3:1 (1:0)
1:0 i 2:0 Prawucki (7. i 48.), 2:1 Kubiak (56.), 3:1 Krzywicki (76.)

żk. Kubiak, Kłosiński.
Astra: Wiesiołek - Rokicki, Płomiński, Brodowicz, Siatkowski, Kłosiński (81. Lipski), Tyjeczko (70. Miłoszewicz), Pooch (85. Kucharycz), Kubiak (81. Gliński), Szynkowski, Biernat.