IV liga: Gwardia Koszalin zremisowała z Zefirem Wyszewo [ZDJĘCIA]

Zamykający tabelę piłkarskiej IV ligi Zefir Wyszewo, pokusił o niespodziankę w wyjazdowym meczu z Gwardią Koszalin.

W ostatnim występie w tym sezonie na swoim boisku, zajmujący 3. miejsce koszaliński zespół tylko zremisował z niżej notowanym rywalem 2:2 (1:0).

Do przerwy prowadziła Gwardia 1:0, po trafieniu Mateusza Bachledy. Po zmianie stron Jakub Kucab najpierw trafił w słupek bramki gości, a w 55. minucie podwyższył na 2:0. W tym momencie trudno było spodziewać się, żeby goście zdołali wrócić do meczu. A jednak spadający z IV ligi piłkarze z Wyszewa nie poddali się.

W 62. min świetnym uderzeniem z rzutu wolnego, kontaktowego gola zdobył Tomasz Kamiński. Do remisu doprowadził w 84. min Giga Gobozaszwili. Grający w Zefirze Gruzin dobił z bliska strzał w poprzeczkę Karola Gładysza.

Zdobyty w Koszalinie punkt był siedemnastym Zefira w kończących się rozgrywkach. Gwardia w 37. meczach wywalczyła 76 pkt.

Gwardia Koszalin - Zefir Wyszewo 2:2 (1:0)
1:0 Bachleda (40.), 2:0 Kucab (55.), 2:1 Kamiński (62.), 2:2 Gobozaszwili (84.)

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani