IV liga: Leśnik Manowo - Bałtyk Koszalin 0:2 [ZDJĘCIA]

Po raz drugi tej wiosny piłkarze Bałtyku zagrali na euroboisku w Darłowie i po raz drugi zwyciężyli 2:0.

O ile z Iskrą Białogard wystąpili tam w roli gospodarza, to z Leśnikiem pełnili rolę gości. Spotkanie rozgrywane było w bardzo trudnych warunkach. Mocny wiatr i przenikliwe zimno miały duży wpływ na przebieg zawodów.

Pierwszą połowę zdominowała walka o każdy metr boiska. Najlepszej okazji nie wykorzystał w 30. minucie Bartłomiej Putno.

Gole padły po zmianie stron. W głównej roli wystąpił Paweł Łysiak. W 67. minucie wykorzystał prostopadłe podanie od Kamila Lichmańskiego i lekkim strzałem w dalszy róg pokonał Tomasza Tkacza.

Drugi gol padł w samej końcówce meczu. Tym razem Łysiaka uruchomił dobrym podaniem Dawid Biergiel. Napastnik Bałtyku pokazał w tej akcji swoją szybkość. Kilkudziesięciometrowy rajd zakończył pewnym strzałem obok bramkarza.

Leśnik Manowo - Bałtyk Koszalin 0:2 (0:0) 0:1 i 0:2 Łysiak (67. i 89.).
żk. Bień.

Leśnik: Tkacz - Bień, Zdanowicz, Jakubowski, Szostak, Myśliński, Bać (79. Sulima), Maciukajć, Rakowski, Szatkowski, Asman (65. Saliwon).

Bałtyk: Skrzyński - Waleński (74. Biergiel), Fijołek, Krauze, Walaszczyk, Fastyn, Rak, Karpiński (63. Gregorek), Putno (87. Pazdur), Łysiak, Czenko (57. Lichmański).