IV liga: Leśnik Manowo pokonał Olimpa Gościno 2:1 [ZDJĘCIA]

W meczu 31. kolejki IV ligi, Leśnik Manowo wygrał u siebie z Olimpem Gościno 2:1 (0:0).Zobaczcie zdjęcia z meczu >>>Jacek Wójcik

Gospodarze do przerwy nie wykorzystali trzech stuprocentowych sytuacji (m.in. Marcin Dubielewicz trafił w słupek w sytuacji sam na sam z bramkarzem). Po zmianie stron do głosu doszli przyjezdni, ale w 62. minucie Jacek Łosowski świetnym wolejem dał prowadzenie Leśnikowi. Na odpowiedź Olimpa czekano niewiele ponad minutę. Bartosz Stadnik wykorzystał nieudaną pułapkę ofsajdową i za chwilę pokonał Tomasza Tkacza.

Rozstrzygnięcie zapadło w 77. minucie. Konrad Romańczyk zagrał piłkę na skrzydło do Damiana Więckowskiego. Ten za chwilę dośrodkował w pole karne, gdzie już był Romańczyk, który zakończył tę akcję celną główką. Pomimo okazji z obydwu stron wynik już się nie zmienił.

Inne wyniki z tej kolejki: Lech Czaplinek - Darłovia Darłowo 1:0 (1:0), MKP Szczecinek - Ina Goleniów 3:0 (1:0), Iskierka Szczecin - Rasel Dygowo 1:0 (1:0), Vineta Wolin - Biali Sądów 4:0 (2:0), Polonia Płoty - Orzeł Wałcz 1:2 (0:1), Hutnik Szczecin - Sparta Węgorzyno 4:0 (3:0), Wieża Postomino - Błękitni II Stargard 2:5, Gryf Kamień Pomorski - Sokół Karlino 0:0, Mechanik Bobolice - Kluczevia Stargard 1:2 (1:2).