IV liga: Olimp Gościno zremisował z Vinetą Wolin 1:1

Olimp Gościno (czerwone koszulki) zremisował z faworyzowaną Vinetą Wolin
Olimp Gościno (czerwone koszulki) zremisował z faworyzowaną Vinetą Wolin archiwum
Piłkarze z Gościna po raz kolejny zaprezentowali się z dobrej strony w wyjazdowym meczu z zespołem zaliczanym do faworytów sezonu.

O ile po spotkaniu z Chemikiem w Policach (1:2) podopieczni Marcina Słobody nie mieli satysfakcji, bo w końcówce meczu punkty stracili 2 gole, to z Wolina wywieźli cenny remis.

Goście rozpoczęli spotkanie ze sporym animuszem. Już w pierwszych 10. minutach stworzyli dwie sytuacje podbramkowe.

Na bramki kibice czekali jednak do końcówki spotkania. W 72. min, po krótko rozegranym rzucie rożnym, nie pilnowany Michał Grześkowiak pokonał głową wyróżniającego się w zespole Olimpa Roberta Binkowskiego.

Nie załamało to gości. Dwanaście minut później Marek Skowyra zagrał z rożnego, piłka przeszła całą obronę, a akcję zamknął Maciej Płomiński. Specjalista od gry głową, tym razem zakończył akcję celnym strzałem nogą.

Vineta Wolin - Olimp Gościno 1:1 (0:0)
1:0 Grześkowiak (72.), 1:1 Płomiński (84.).
żk. Zalewski.

Olimp: Binkowski - Skowyra, Płomiński, Tymek, Prześluga, Grochowski (65. Kita), Bocheński, Słoboda (27. Wierzejski), Zalewski (90. Wysocki), Pogorzelec, Stadnik.