IV liga: pierwszy punkt Leśnika Manowo w nowym sezonie [ZDJĘCIA]

Leśnik Manowo - Polonia Płoty
Leśnik Manowo - Polonia Płoty Radosław Brzostek
Po ubiegłotygodniowej przegranej na inaugurację sezonu, teraz Leśnik próbował zrehabilitować się w pierwszym meczu u siebie. Udało się to połowicznie. Mimo optycznej przewagi ekipa Kamila Chicewicza jedynie zremisowała z Polonią.

- Byliśmy o klasę lepsi, i to nawet mimo tego, że od około 65 minuty graliśmy w osłabieniu po czerwonej kartce dla Damiana Zawieruchy - ocenił trener Chicewicz. - Szkoda, że mimo naszej przewagi nie udało się wygrać. Brawa dla chłopaków za walkę i zaangażowanie - dodał.

Leśnik Manowo - Polonia Płoty 2:2 (1:2)0:1 Lewandowski (6.), 0:2 M. Stachowiak (18. karny), 1:2 Romańczyk (31.), 2:2 samobójcza (86.).
Leśnik: Tkacz - Czaja, Majtyka, Więckowski, Rakowski (83. Dulewicz), Zawierucha, Dubielewicz (68. Ciapciński), Kowalczyk (72. Mamak), Myśliński, Szymański, Romańczyk.