IV liga: Rasel Dygowo - Iskra Białogard 2:1 [ZDJĘCIA]

Od wygranej rozpoczął rundę wiosenną w IV lidze Rasel Dygowo.

Mecz 16. kolejki lepiej rozpoczął się dla gości z Białogardu, którzy objęli prowadzenie już w 7. minucie po dynamicznej akcji Michała Wysockiego, zakończonej strzałem Patryka Wróblewskiego.

Na wyrównanie kibice z Dygowa czekali do 23. min. Bramkarza gości pokonał Oskar Stępień. Jeszcze przed przerwą obie drużyny stworzyły po jednej bardzo dobrej sytuacji. Szczególnie Wysocki ma czego żałować, bo chybił z 2-3 m mając przed sobą tylko bramkarza.

Rozstrzygnięcie padło w 53. min. Bramkę zdobył doświadczony Andrzej Wojciechowski, który w tym meczu po raz pierwszy prowadził Rasela w walce o ligowe punkty jako trener. Goście kończyli mecz w dziesiątkę po wykluczeniu w 85. min Daniela Obszyńskiego (dwie żółte kartki).