Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Najwyższe zwycięstwo w sezonie odnieśli na koniec rundy...

IV liga: Rasel Dygowo - Sparta Węgorzyno 7:0 [ZDJĘCIA]

Najwyższe zwycięstwo w sezonie odnieśli na koniec rundy jesiennej piłkarze Rasela Dygowo.

Zmaganiom w Dygowie towarzyszył silny wiatr. Do przerwy był sprzymierzeńcem gospodarzy. Wynik meczu już w 10. min otworzył Bartłomiej Lal, wykorzystując niefrasobliwość obrony gości. Na kolejne trafienie czekano kwadrans, a gola zdobył Leszek Pazdur. W ostatnich 10. min tej odsłony wynik podwyższyli Paweł Waśków i Pazdur. Bramkarz wykorzystał rzut karny za zagranie ręką, a Pazdur sytuację sam na sam z bramkarzem.

Po zmianie stron z wiatrem grali goście i w pierwszym kwadransie wywalczyli sporo stałych fragmentów. Po jednym z rzutów rożnych piłka odbiła się od poprzeczki. Rasel kontrował, ale przez 25. min nie potrafił wykorzystać okazji. Najlepszą miał Pazdur, który w 53. min biegł na bramkę sam od połowy boiska. Idealną szansę miał też Rafał Załoga (63.). W ostatnich 20. min Rasel zdobył 3 gole, w tym dwa z karnych po faulach na Łukaszu Wiśniewskim.

Rasel Dygowo - Sparta Węgorzyno 7:0 (4:0)
1:0 Lal (10.), 2:0 Pazdur (26.), 3:0 Waśków (38. karny), 4:0 Pazdur (45+1), 5:0 Lal (70.), 6:0 Wojciechowski (73. karny), 7:0 Wiśniewski (84. karny).
żk. Lal, Wiśniewski.
Rasel: Waśków (75. Niemkiewicz) - Załoga, Stańczyk, Zaniewicz, Suchwałko, Krawczyk, Bień (75. Tłoczkowski), Kubiak (46. Wojciechowski), Lal, Pazdur, Wiśniewski.

Sesja półfinalistek Miss Polska 2024. Są dziewczyny z Opola, Krapkowic i Namysłowa!

Polecamy

Iga Świątek w wyjątkowym wydaniu. Jest pierwszą Polką z takim sukcesem!

Dobra wiadomość dla kibiców! Mistrzostwa świata w piłce ręcznej odbędą się w Polsce!