Jagiellonia vs Lechia Gdańsk – zapowiedź meczu!

Materiał informacyjny pzbuk.pl
Jedni o honor, a drudzy o podtrzymanie nadziei na europejskie puchary. Tymi słowami można zapowiedzieć rywalizację Jagiellonii Białystok z Lechią Gdańsk. Gospodarze nie grają już o nic pod kątem ligowej tabeli. Goście mają natomiast szanse na czwartą pozycję, która zapewni start w eliminacjach pucharów. Podopieczni Piotra Stokowca muszą wygrać tę rywalizację, a także liczyć na korzystny rezultat w Gliwicach.

Jagiellonia Białystok

Dla piłkarzy Jagiellonii ostatnia kolejka to wyczekiwany moment. Drużyna od czasu zwolnienia trenera grała już po prostu na dogranie sezonu, co było widoczne nawet w zachowaniu zarządu, który wstrzymał się z wytypowaniem nowego szkoleniowca. Jagiellonia w poprzednich latach mogła przyzwyczaić swoich kibiców do walki o najwyższe cele na ligowych boiskach, jednak w obecnej kampanii wyraźnie rozczarowała kibiców, a także analityków legalnego bukmachera.

W ostatniej kolejce zmierzą się z Lechią Gdańsk, czyli jednym z dwóch zespołów, z którym udało im się zachować czyste konto w rundzie wiosennej. Białostoczanie wygrali pierwsze starcie obu drużyn 0:2 na inaugurację nowej rundy. Zdaniem bukmachera o powtórzenie takiego wyniku będzie im bardzo ciężko, ponieważ tym razem to Lechia Gdańsk jest faworytem, a dodatkowo goście mają o co grać. Gospodarzom pozostaje walka o honor, premie meczowe, a także godne przywitanie kibiców, którzy wrócą na stadion w najbliższej kolejce.

Lechia Gdańsk
Obecna kampania ligowa dla fanów Lechii Gdańsk to prawdziwy rollercoaster. Biało-Zieloni momentami grali znakomicie, aby później przegrać kilka spotkań z rzędu i nie strzelić w nich żadnej bramki. Można powiedzieć, że jednym z przełomowych etapów aktualnego sezonu była dla nich rozmowa motywacyjna, którą odbyli z kibicami po odpadnięciu z Pucharu Polski i kolejnych kompromitujących wynikach.

Fakt, że na finiszu Lechia Gdańsk walczy o europejskie puchary to dobra wiadomość dla kibiców, którzy mogli nawet zakładać najgorszy scenariusz, jakim byłaby walka o utrzymanie, a na przełomie rundy jesiennej i wiosennej, taka opcja była bardzo realna.

W ofercie bukmachera pzbuk.pl znajdziesz wiele ciekawych możliwości przed rozpoczęciem tego spotkania. Dla fanów Lechii najważniejsza wiadomość jest taka, że Gdańszczanie są faworytem ostatniego starcia w sezonie 2020/2021.

Czy wiedziałeś, że Cristiano Ronaldo już wkrótce może zmienić klub?

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

Dodaj ogłoszenie