Jakie sprzęty pomogą utrzymać maszyny i urządzenia w dobrej kondycji zimą?

Mat. własne
W okresie jesienno-zimowym, kiedy prace nie są tak intensywne, warto zadbać o sprzęty w gospodarstwie. Firma Kärcher Center Kerpol, poleca urządzenie HDS 9/17-4 C Classic
W okresie jesienno-zimowym, kiedy prace nie są tak intensywne, warto zadbać o sprzęty w gospodarstwie. Firma Kärcher Center Kerpol, poleca urządzenie HDS 9/17-4 C Classic Archiwum prywatne
Udostępnij:
Rolnictwo na Pomorzu ma długą i bogatą historię, a jadąc drogami naszego regionu z dumą oglądamy hektary pól, pastwisk czy gospodarstw, które z każdym kolejnym rokiem pięknieją, stają się nowocześniejsze, czystsze i bardziej wydajne. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie odpowiedni sprzęt, maszyny i ludzie, którzy o nie dbają. A należy pamiętać, iż utrzymanie w dobrym stanie całego parku maszyn nie zawsze jest łatwym zadaniem.

Tutaj z pomocą przychodzi firma Kärcher Center Kerpol, założona ponad 25 lat temu i prowadzona do dziś przez dwoje szczecinian, którzy dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem pomagają wielu gospodarstwom rolnym i hodowlanym. Siedziba firmy znajduje się w samym sercu prawobrzeżnej części Szczecina, przy ul. Struga 31F i można tam znaleźć całą gamę urządzeń do utrzymania czystości. Pośród wielu różnych sprzętów, na szczególną uwagę zasługują urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody serii HDS, potocznie nazywane „Kärcherami”.

Poznaj specyfikację urządzenia
Szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy prace nie są tak intensywne jak „w sezonie”, warto zadbać o dobrą kondycję sprzętów w gospodarstwie. Firma Kärcher Center Kerpol, poleca przyjrzeć się urządzeniu HDS 9/17-4 C Classic, które zostało zaprojektowane z myślą o pracy w szeroko rozumianym rolnictwie, i które jest obecnie oferowane w niezwykle atrakcyjnej cenie. Posiada montowany na wejściu filtr wody, który chroni pompę przed zanieczyszczeniami, system tłumienia drgań SDS redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym, monitoring temperatury spalin wyłącza silnik po przekroczeniu 300°C zapewniając bezpieczeństwo użytkowania.

W standardzie posiada także pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force. Technologia EASY!Force redukuje siłę potrzebną do utrzymania spustu pistoletu do zera. Najnowocześniejszy, opatentowany przez Kärcher system mocowania wyposażenia EASY!Lock pozwala 5x szybciej zmieniać wyposażenie niż tradycyjny system gwintów. Wąż wysokociśnieniowy ma 10m i można go przedłużać o kolejne 10-cio metrowe odcinki. W centralnej części obudowy umieszczono duże pokrętło obsługowe przeznaczone do włączania i wyłączania urządzenia, wyboru pomiędzy wodą zimną, a podgrzaną oraz regulacji temperatury wody. HDS 9/17- 4C Classic zasilany jest silnikiem trójfazowym, co pozwala na długą pracę bez przerw, 900 litrów wody na godzinę i 170 bar ciśnienia zapewnią niezwykle efektywne mycie, a woda o temperaturze 80°C wraz z możliwością podawania chemii gwarantuje, że żaden brud mu się nie oprze.

Wszystko to zamknięto w niezwykle kompaktowej obudowie, by nie zabierać zbyt wiele cennego miejsca podczas przechowywania.

Rozbuduj swoje urządzenie
Bogata oferta kilkuset dodatków i akcesoriów opcjonalnych daje szerokie możliwości rozbudowy i konfiguracji każdej maszyny Kärcher. Jest to niezwykle ważne, by każdy użytkownik mógł indywidualnie dobrać taki osprzęt, jaki będzie mu potrzebny.

Innowacyjność i zaawansowana technologia urządzeń marki Kärcher od wielu lat wspiera pomorskie rolnictwo i poprzez jedyne Kärcher Center na Pomorzu Zachodnim będzie robić to nadal.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Rosja niszczy ukraiński przemysł

Wideo

Przejdź na stronę główną Głos Koszaliński
Dodaj ogłoszenie