Jakub Dyjas awansował do półfinału singla Mistrzostw Europy w Budapeszcie

pzts.pl
Jakub Dyjas pokonał Lei Kou z Ukrainy 4:1 i awansował do półfinału singla Mistrzostw Europy w Budapeszcie. Wcześniej Kuba Dyjas i Daniel Górak zapewnili sobie awans do finału debla. archiwum

Jakub Dyjasa pokonał Lei Kou z Ukrainy 4:1 i awansował do półfinału singla Mistrzostw Europy w Budapeszcie. Wcześniej Kuba Dyjas i Daniel Górak zapewnili sobie awans do finału debla.

21-letni Jakub Dyjas, który w węgierskim turnieju wyeliminował m.in. broniącego tytułu Niemca Dimitrija Ovtcharova, wcześniej pokonał Lei Kou także w meczu Bundesligi.

W półfinale rywalem zawodnika pochodzącego z Koszalina będzie Francuz Emmanuel Lebesson lub Portugalczyk Marcos Freitas.

W 1/8 finału odpadł Daniel Górak, który wraz z Kubą Dyjasem zagra jutro w finale debla. Ich rywalami będą Niemiec Patrick Franziska i Duńczyk Jonathan Groth.