Judo. Awansowali do finałów Pucharu Polski

(wok)
Ośmiu reprezentantów Klubu Sportowego Judo Gwardii Koszalin wywalczyło awans do finałowych zmagań Pucharu polski juniorów.

W turnieju eliminacyjnym, który odbył się w Gdyni czołowe lokaty zajęli: 46 kg - 2. miejsce Kamil Ciesiołkiewicz (2. miejsce), 50 kg - 1. Eryk Krzymiński , 55 kg - 1. Paweł Madej, 81 kg - 2. Norbert Paszkowski, 44 kg - 1. Iwona Głowacka, 52 kg - 1. Małgorzata Głowacka, 52 kg - 3. Olga Woroch, 63 kg - 2. Sandra Lickun.

Pierwszym rezerwowym został Adam Gniady, który w wadze do 50 kg uplasował się na 5. pozycji. Turniej finałowy odbędzie się w Bytomiu, a wyjazd koszalinian stanął pod znakiem zapytania. Gwardyjska kasa świeci bowiem pustkami. Wyjazd na turniej eliminacyjny sfinansowała firma Gniady end Gniady.