Judo Puchar Polski

(wok)
Ewelina Basińska i Anna Oziero
Ewelina Basińska i Anna Oziero Archiwum/KJ samuraj
Dwa trzecie miejsca wywalczyły podczas zawodów Pucharu Polski seniorek w judo reprezentantki koszalińskiego Samuraja.

W kategorii wagowej do 52 kg na najniższym stopniu podium stanęła Ewelina Basińska. To był jej pierwszy po dwuletniej przerwie występ. Takze trzecia, ale w wadze +78 kg była Anna Oziero. W wadze do 48 kg siódme miejsce zajęła Małgorzata Nowakowska. Z kolei startująca w wadze do 63 kg Anna Rogowska została sklasyfikowana na dziewietej pozycji. - Ten start był ostatnim sprawdzianem przed mistrzostwami Polski seniorów, które odbędą się w Koszalinie 24-26 września tego roku - mówi Anna Rogowska, rzecznik prasowy Samuraja. - W zawodach z powodu kontuzji nie wystartowała Małgorzata Bielak, która jednak będzie reprezentowała nasz klub podczas wrześniowych mistrzostw - dodała.