Juniorzy. Orzeł Smardzewo - Passat Bukowo Morskie 1:2 (0 : 2)

Redakcja
Mecz Orzeł Smardzewo - Passat Bukowo Morskie.
W meczu przedostatniej kolejki Passat Bukowo Morskie pokonał na wyjeździe drużynę Orła Smardzewo 1:2 (0:2).

Mecz był rozgrywany na fatalnym boisku, które kompletnie nie nadawało się do gry w piłkę. Zagraliśmy bardzo dobrze i twardo w obronie, skuteczność też nie zawiodła choć kilka bramek mogliśmy jeszcze strzelić. Drużyna gości też miała swoje sytuacje, ale nie potrafili ich wykorzystać.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli : Mateusz Fortuniak i Łukasz Florkiewicz

Pierwsza odsłona spotkania to wyrównana gra dwóch drużyn, ale to goście objęli prowadzenie. W 26 minucie rzut rożny - do piłki podchodzi Mateusz Fortuniak i wrzuca prosto na głowę Forkiewicza, a ten skierował futbolówka do bramki i mamy 0:1 dla PASSATU.

Po stracie gola goście zaczęli coraz bardziej atakować bramkę Piątka, ale Błażej sobie radził z strzałami gospodarzy. W 36 minucie mamy 0:2 Mateusz Parysiak wypuszcza naszego napastnika Mateusza Fortuniaka sam na sam z bramkarzem gospodarzy, a Mateusz Fortuniak wiedział co zrobić z piłką i umieścił ją w bramce. 0:2 - takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

W drugiej połowie Passat zrobił dwie zmiany. W 46. minucie na plac boiska wszedł Paweł Sura zmienił Gracjana Petersa, a druga zmiana nastąpiła w 65. minucie Krzysztof Wólczyński zmienił się z Danielem Kosiorkiem. W tym meczu powinniśmy mieć 3 karne faulowani w polu karnym byli : Mateusz Nieradka x2, Maciej Krajewski.

Druga połowa meczu to ataki gości. Passat miał przewagę w środku pola, mogło być 0:3. Rajd Mateusza Parysiaka, Mateusz ograł 3 graczy i strzela na bramkę, ale ładnie zachował się bramkarz w tej akcji.

Pod koniec meczu straciliśmy gola. Napastnik Smardzewa mocno strzela piłka odbija się od słupka i leci do niepilnowanego gracza ze Smardzewa a ten bez problemu strzela na pustą bramkę i mamy 1:2. Takim wynikiem zakończyło się ostatnie spotkanie PASSATU w tej rundzie.

0 : 1 Łukasz Florkiewicz ('26);
0 : 2 Mateusz Fortuniak ('36);
1 : 2 Gospodarze ('90);

Skład PASSATU : B.Piątek, M.Krajewski, S.Jendrysiak, M.Nieradka, K.Kuśnierski, G.Peters ('46 P.Sura), M.Parysiak, Ł.Florkiewicz, K.Wólczyński ('65 D.Kosiorek), M.Fortuniak, P.Zelga